Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5