Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
The Lies WithinRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Mazinger ZRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Backstreet RookieRated ★ 2.0