Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 1.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 0.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
OxygenRated ★ 1.5
CircleRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 1.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0