Movies
Ratings
1878
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
HahahaRated ★ 3.5
HeartbeatsRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Day TripRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 2.5- Aki wa Haru to Gohan wo TabetaiRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 2.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
CrawlRated ★ 2.5
Caddo LakeRated ★ 3.0
Sea FeverRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 2.5