Series
Ratings
64
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 2.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 2.5
Friends Season 6Rated ★ 4.0