Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0