Movies
Ratings
21
Love LetterRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
Typhoon ClubRated ★ 1.0
TogetherRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0