Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
ReplicasRated ★ 3.0
ViceRated ★ 4.0
The ClanRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
A Quiet PassionRated ★ 4.0
MatineeRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The WifeRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
CaligulaRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0