Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Masquerade HotelRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5