Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- SetoUtsumiRated ★ 5.0
Double Cheat: Itsuwari no KeikanRated ★ 2.5
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Cursed in LoveRated ★ 3.5
Mr. BrideRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0