Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
AttenbergRated ★ 1.5
DemolitionRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
WishRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0