Movies
Ratings
627
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 1.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 2.5
JoyRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Magnificent Life of Marcel PagnolRated ★ 3.0
Stranger by the LakeRated ★ 4.5