Movies
Ratings
374
The Suicide ClubRated ★ 5.0
Je T’aime, Je T’aimeRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Battleship PotemkinRated ★ 5.0
PielesRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
My Nights Are More Beautiful Than Your DaysRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Throne of BloodRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0