Series
Ratings
15- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0