Titles you rated
ElysiumRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 5.0- RedRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0