Series
Ratings
74
Deadline Day: Football’s Transfer WindowRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0