Movies
Ratings
1197
The Exit 8Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0- Home Behind BarsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Kygo: Back at the BowlRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
Honey Don't!Rated ★ 1.5
Sweet DreamRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.5
ToxicRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0