Titles you rated
BootsRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
OvercompensatingRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
The IdolRated ★ 1.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.5
Hell's Kitchen: Head Chefs OnlyRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Bake Squad Season 1Rated ★ 2.0
From Season 2Rated ★ 2.0