Titles you rated
UndisputedRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0