Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0