Movies
Ratings
52
RushRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0