Titles you rated
Tokyo GodfathersRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The Legend of HeiRated ★ 5.0
InsomniaRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 2.5
What Dreams May ComeRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0