Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Golden KamuyRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0- AjinRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0