Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
MinariRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
KlausRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 1.0