Titles you rated
Please Don't Date HimRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 4.0
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Your HonorRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5