Titles you rated
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 3.0
Toy Story That Time ForgotRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
Saving Mr. BanksRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5