Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 4.5
The Bletchley CircleRated ★ 4.5
The Bletchley CircleRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- In the FleshRated ★ 4.5
- In the FleshRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0