Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 1.0
Innocent WitnessRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0