Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
GretaRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5