Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5