Movies
Ratings
187
The Chef of South PolarRated ★ 2.5
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
The Bling RingRated ★ 2.5
OmeletteRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 3.5
Therapy for a VampireRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate IIRated ★ 2.0
The PianoRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
David Lynch: The Art LifeRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5