Titles you rated
The HeirsRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 2.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
Older SisterRated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 2.0
Last FriendsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5