Series
Ratings
33
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5