Movies
Ratings
303
SearchingRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
RomaRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Mind GameRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
TronRated ★ 3.5
EvolutionRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.0