Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0