Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0