Titles you rated
- 어디로 튈지 몰라Rated ★ 3.0
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.0- 태풍상사Rated ★ 4.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 4.0
깡촌캉스Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 1.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Salon De HolmesRated ★ 4.0
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0