Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5