Titles you rated
Black WidowRated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0- HeroRated ★ 1.0
CruellaRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.0