Movies
Ratings
472
Green BookRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
OutrageRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5