Series
Ratings
114- JeongnyeonRated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0- Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5