Series
Ratings
1022- 냉면 랩소디Rated ★ 5.0
K Food Show 김치의 나라Rated ★ 5.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 5.0
Petshop of horrorsRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.5
Island Part 1Rated ★ 3.5
Family: The Unbreakable BondRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5- SunflowerRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.0
JusticeRated ★ 3.5
Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.0
EBS DocuprimeRated ★ 4.0