Movies
Ratings
116
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 4.0
- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5