Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
North & SouthRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5- The Paper ChaseRated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0- Tayo the Little BusRated ★ 4.0
- Tayo the Little BusRated ★ 4.0
- Tayo the Little BusRated ★ 4.0
- Pororo the Little Penguin Season 5Rated ★ 5.0