Movies
Ratings
411
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.5
IdolRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5