Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0