Movies
Ratings
12
La La LandRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 1.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0