Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0- The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0