Titles you rated
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
 Finding DoryRated ★ 3.0 Finding DoryRated ★ 3.0
 DunkirkRated ★ 4.5 DunkirkRated ★ 4.5
 Marrying the MafiaRated ★ 3.0 Marrying the MafiaRated ★ 3.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 3.5 The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
 AssassinationRated ★ 3.5 AssassinationRated ★ 3.5
 High School MusicalRated ★ 4.0 High School MusicalRated ★ 4.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5 Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
- Fighter In The WindRated ★ 3.5
 The InfiltratorRated ★ 3.5 The InfiltratorRated ★ 3.5
 Toy StoryRated ★ 4.0 Toy StoryRated ★ 4.0
 SunflowerRated ★ 4.0 SunflowerRated ★ 4.0
 King KongRated ★ 1.0 King KongRated ★ 1.0
 ArahanRated ★ 2.0 ArahanRated ★ 2.0
 Catch Me If You CanRated ★ 2.5 Catch Me If You CanRated ★ 2.5
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0