Movies
Ratings
216
The OutlawsRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5